Książka Prezentacje do szkoleń BHP wersja 1.9 lipiec 2019

Prezentacje do szkoleń BHP wersja 1.9 lipiec 2019

7 opinii
356.7 zł 296.99 zł

Licencja upoważnia Użytkownika do wykorzystywania programu zarówno na potrzeby wewnętrzne firmy Kupującego, jak i obsługiwanych przez niego podmiotów. Program komputerowy (możliwość wyświetlania na monitorze lub rzutniku multimedialnym) do samodzielnego doboru slajdów prezentujących tematykę szkoleń okresowych bhp dla różnych grup pracowników. Nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia szkoleń. 630 kolorowych slajdów ilustruj

Dzisiaj sprzedaliśmy 5 sztuk

Wydawnictwo: Wydawnictwo ODDK

Rok wydania: 2019 Isbn CD086


Licencja upoważnia Użytkownika do wykorzystywania programu zarówno na potrzeby wewnętrzne firmy Kupującego, jak i obsługiwanych przez niego podmiotów. Program komputerowy (możliwość wyświetlania na monitorze lub rzutniku multimedialnym) do samodzielnego doboru slajdów prezentujących tematykę szkoleń okresowych bhp dla różnych grup pracowników. Nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia szkoleń. 630 kolorowych slajdów ilustrujących tematykę szkoleń na różne stanowiska. Gotowe zestawy prezentacji do wszystkich szkoleń. Możliwość tworzenia własnych zestawów. Możliwość dowolnych konfiguracji slajdów – dodawania do zestawu z ogólnego zbioru lub usuwania z gotowego zestawu. Program łatwy w obsłudze. Niewielkie wymagania sprzętowe. Tematy:
- Regulacje prawne z zakresu bhp
- Zagrożenia występujące w procesach pracy
- Zagadnienia ochrony przeciwpożarowej
- Wypadki przy pracy
- Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach
- Kształtowanie bezpiecznych warunków pracy
- Metodyka szkolenia
- Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.).
Program uwzględnia zmiany w przepisach dotyczących ochrony pracy młodocianych, szkoleń bhp i dokumentacji powypadkowej.

For took: 209.413ms