Książka Wynagrodzenia pracowników samorządowych

Wynagrodzenia pracowników samorządowych

9 opinii
99 zł 76.23 zł

Książka zawiera praktyczne porady dotyczące możliwości rozwiązania bieżących problemów powstających w codziennej pracy w jednostkach samorządu terytorialnego., W drugim wydaniu uwzględniono zmiany wprowadzone rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, które weszły w życie 19.05.2018 r. i dotyczą:, – obniżenia wynagrodzenia zasadniczego osób zatrudnionych na podstawie , wyboru

Dzisiaj sprzedaliśmy 1 sztuk

Autor: Lewandowski Tomasz

, Lewandowska Kamila, Poradniki kadrowe,

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Rok wydania: 2019 Isbn 9788381249799


Książka zawiera praktyczne porady dotyczące możliwości rozwiązania bieżących problemów powstających w codziennej pracy w jednostkach samorządu terytorialnego.
W drugim wydaniu uwzględniono zmiany wprowadzone rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, które weszły w życie 19.05.2018 r. i dotyczą:
– obniżenia wynagrodzenia zasadniczego osób zatrudnionych na podstawie
wyboru lub powołania,
– wynagrodzenia prowizyjnego,
– wypłacania dodatku za wieloletnią pracę,
– wypłaty nagrody jubileuszowej oraz odprawy emerytalnej,
– tabeli stanowiskowych.
Autorzy wskazują również jak obliczyć wysokość odprawy, odszkodowania i wynagrodzenia za czas nie wykonywania pracy, z uwzględnieniem urlopu oraz niezdolności do pracy.
Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla osób obsługujących jednostki samorządu terytorialnego, w tym prawników oraz pracowników działów kadr i zasobów ludzkich.