Książka Dokumentacja pracownicza 2019 Przewodnik po zmianach ze wzorami

Dokumentacja pracownicza 2019 Przewodnik po zmianach ze wzorami

11 opinii
79 zł 61.93 zł

W nowej dokumentacji pracowniczej w 2019 roku omówiono najnowsze zmiany przepisów prawa pracy i przybliżono ich praktyczne zastosowanie w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i przetwarzania danych osobowych w wybranych procesach HR., W pierwszej części książki przedstawiono, w jakich podstawowych obszarach HR następuje przetwarzanie danych i w jakich momentach tych procesów tworzy się dokumentację pracowniczą.

Dzisiaj sprzedaliśmy 4 sztuk

Autor: Maria Sobieska

, Poradniki kadrowe, praca, zatrudnienie, wynagrodzenie,

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Rok wydania: 2019 Isbn 9788381604413


W nowej dokumentacji pracowniczej w 2019 roku omówiono najnowsze zmiany przepisów prawa pracy i przybliżono ich praktyczne zastosowanie w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i przetwarzania danych osobowych w wybranych procesach HR.
W pierwszej części książki przedstawiono, w jakich podstawowych obszarach HR następuje przetwarzanie danych i w jakich momentach tych procesów tworzy się dokumentację pracowniczą. Autorka skupiła się na analizie obszarów działań, które w wąskim zakresie są uregulowane w przepisach lub w ogóle nie zostały uregulowane przez przepisy prawa pracy.
Druga część zawiera omówienie zmian, które weszły w życie 1.01.2019 r. Opracowanie ma charakter poradnikowy i dlatego też zostało wzbogacone o przydatne w praktyce kadrowej wzory dokumentów, które zawierają przykłady ich zastosowania oraz przystępne objaśnienia.

For took: 6.306ms