Książka Przewodnik po e-learningu

Przewodnik po e-learningu

12 opinii
59 zł 49.49 zł

Mechanizmy e-learningowe są już w Polsce powszechnie stosowane zarówno w edukacji, jak i w świecie biznesu. Mimo to e-learning wciąż w wielu środowiskach pozostaje nieujarzmiony, a trudności związane z efektywnym wykorzystaniem skutecznie ograniczają jego potencjał biznesowy. W książce kompleksowo omówiono mechanizmy e-learningu i procesy jego wdrażania, a także dobre i złe praktyki, sukcesy i porażki w zastosowaniach nowych

Dzisiaj sprzedaliśmy 3 sztuk

Autor: Hyla Marek

, Coaching i szkolenia,

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Rok wydania: 2016 Isbn 9788326495151


Mechanizmy e-learningowe są już w Polsce powszechnie stosowane zarówno w edukacji, jak i w świecie biznesu. Mimo to e-learning wciąż w wielu środowiskach pozostaje nieujarzmiony, a trudności związane z efektywnym wykorzystaniem skutecznie ograniczają jego potencjał biznesowy. W książce kompleksowo omówiono mechanizmy e-learningu i procesy jego wdrażania, a także dobre i złe praktyki, sukcesy i porażki w zastosowaniach nowych technologii wspierających rozwój kompetencji. Szczególną uwagę autor poświęca:
- zastosowaniom e-learningu w procesach szkoleniowych,
- oprogramowaniu, czyli systemom e-learningu,
- projektowaniu treści szkoleniowych,
- rodzajom, strukturze i formie e-szkoleń,
- usługom wsparcia procesów rozwojowych,
- trudnościom związanym z inwestowaniem w e-learning.

Przedstawione zagadnienia są uzupełnione przeglądem funkcjonowania rynku e-learningu na świecie i omówieniem przewidywanych kierunków jego rozwoju.