Książka Projektowanie efektywnych szkoleń

Projektowanie efektywnych szkoleń

6 opinii

Autor: Małgorzata Czernecka

, Marek Hyla, Sławomir Łais,

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Rok wydania: 2016 Isbn 9788326494284


Opracowanie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy zajmują się rozwojem ludzi, ich szkoleniem i nauczaniem, na poziomie zarówno strategicznym, jak i operacyjnym: dyrektorów działów HR i działów rozwoju, szkoleniowców, trenerów i nauczycieli. Może także być polecane jako podręcznik lub lektura uzupełniająca do zajęć z zakresu pedagogiki, socjologii, psychologii oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
Koncepcja Learning Battle Cards jest rezultatem współpracy trojga autorów od wielu lat działających na rynku usług szkoleniowych i doradczych, którzy stworzyli metodę pozwalającą każdej osobie zainteresowanej rozwojem kadry szybko i łatwo wybrać z bogactwa praktyki uczenia najlepsze opcje i potem skutecznie wprowadzać je w organizacji.
Zestaw zawiera:
- zbiór opisów metod i narzędzi stosowanych w uczeniu,
- talię składającą się ze 108 kart nawiązujących swoją konstrukcją do kart bitewnych - karty zawierają komplet podstawowych informacji o poszczególnych formach rozwojowych i pozwalają sprawnie zaprojektować proces edukacyjny oraz zaprezentować go w przystępny i obrazowy sposób,
- opis koncepcji Learning Battle Cards,
- omówienie konstrukcji kart i sposobu ich opisu,
- prezentację sposobów zastosowania kart w projektowaniu procesów rozwojowych.