Książka Budownictwo ujednolicone przepisy Legis stan prawny 4 września 2019 roku

Budownictwo ujednolicone przepisy Legis stan prawny 4 września 2019 roku

11 opinii
92.4 zł 79.19 zł

Książka wyd. Legis na 2019 rok przydatna podczas przygotowywania się do egzaminu na uprawnienia budowlane podzielona jest na dziesięć głównych działów:,1. Ustawa - Prawo budowlane,2. Warunki techniczne obiektów budowlanych.,3. Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.,4. Projekty budowlane.,5. Budowa, użytkowanie, utrzymanie obiektów budowlanych, zamówienia publiczne po nowelizacji.,6. Nadzór budo

Dzisiaj sprzedaliśmy 1 sztuk

Autor: Legis

,

Wydawnictwo: Wydawnictwo Legis

Rok wydania: 2019 Isbn 9788365467454


Książka wyd. Legis na 2019 rok przydatna podczas przygotowywania się do egzaminu na uprawnienia budowlane podzielona jest na dziesięć głównych działów:
1. Ustawa - Prawo budowlane
2. Warunki techniczne obiektów budowlanych.
3. Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.
4. Projekty budowlane.
5. Budowa, użytkowanie, utrzymanie obiektów budowlanych, zamówienia publiczne po nowelizacji.
6. Nadzór budowlany.
7. Przepisy BHP i PPOŻ.
8. Wyroby budowlane.
9. Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.
10. Kodeks postępowania administracyjnego.

Do książki Budownictwo wyd. Legis GRATIS płyta CD na której: Książka obiektu budowlanego w formie pliku PDF; Wybrane umowy i formularze funkcjonujące w budownictwie; Dodatkowe akty prawe - Geodezja i kartografia, Geologia i górnictwo, Inspekcja sanitarna, Ochrona środowiska, Prawo pracy, Ceny, Dozór techniczny, Drogi publiczne, Gospodarka nieruchomościami, Ochrona gruntów, Ochrona przeciwpożarowa, Ochrona zabytków, Postępowanie egzekucyjne w administracji, Prawo autorskie, Prawo energetyczne, Przepisy dla lotnisk, Systemy oceny zgodności, Kodeks cywilny, Transport kolejowy, PKOB, Odpady i wiele innych; Załączniki.

Książka z przepisami z budownictwa ma czytelny i przejrzysty układ. Ostatnie zmiany zostały wyróżnione wytłuszczonym drukiem. Przy każdej zmianie znajduje się przypis, informujący od kiedy zmiana obowiązuje i jakim aktem prawnym została wprowadzona.
Stan prawny - 4 września 2019 r.

For took: 7.345ms